Ceny od 4,99 mil. Kč

(od 70.000 Kč/m2 vnitřní podlahové plochy bez DPH)

Všechny celkové ceny jsou ALL INCLUSIVE a zahrnují DPH, určené přiřazené položky k bytu (parkovací stání, sklep), exkluzivní provedení PREMIUM a prodlouženou záruku na kvalitu.

Ceny podle dispozic bytů

  • 1+kk od 4,99 mil. Kč
  • 2+kk od 5,60 mil. Kč
  • 3+kk od 8,45 mil. Kč
  • 4+kk od 10,24 mil. Kč
  • 5+kk od 20,12 mil. Kč

Prodej poslední etapy exkluzivních bytů ve viladomě B Rezidence Park Nikolajka zahájen!

Rezidence Park Nikolajka se nachází v unikátní klidné lokalitě na Smíchově blízko Malé Strany. Nabízí nádherné výhledy na panorama Prahy a do okolní zeleně a prémiový standard provedení bytů i společných prostor domu včetně řady designových prvků. To vše činí z projektu exkluzivní limitovanou nabídku bydlení, která na současném trhu jen těžko najde srovnání.

Zájemci si v závěrečné fázi prodeje mohou vybírat z 37 zcela exkluzivních bytů o dispozicích od účelně řešených 1+kk až po unikátní penthousy 4+kk s velkými střešními terasami. Část bytů je kompletně dokončena a připravena k okamžitému nastěhování, zatímco u další části je možný výběr ze široké nabídky exkluzivního vnitřního vybavení, a to již v rámci základní kupní ceny bytu. Budova B se nachází ještě dále v klidném parku, na samém konci ulice U Nikolajky. V objektu je jen 37 bytů a ještě komornější ráz tak dává budově skutečně exkluzivní nádech.

Ceník a přehled bytů