Exkluzivní bydlení na prestižní adrese v centru Prahy

Rezidence Park Nikolajka je zcela ojedinělý exkluzivní projekt v centru Prahy, který na současném trhu jen těžko najde srovnání. Komorní projekt dvou bytových viladomů patří jednoznačně k tomu nejzajímavějšímu, co se v minulých letech v České republice postavilo. Zasazení do výjimečné lokality obklopené zelení v prestižní vilové čtvrti na Smíchově blízko Malé Strany z něj činí opravdový rezidenční klenot současnosti.

Byty mají nádherné výhledy na Prahu nebo do okolních zahrad a parku. Stanice metra Anděl a obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov jsou vzdálené jen několik minut pěšky.

„Po 13 letech práce představujeme unikátní limitovanou nabídku, která samozřejmě není pro každého.“

„Zní to až nepředstavitelně, ale příprava a realizace tohoto projektu trvala téměř 13 let. Přeci jen se jedná o jedinečnou lokalitu v zeleni, na území městské památkové zóny v sousedství secesních vil a historické usedlosti Nikolajka. V širším centru Prahy je jen velmi málo míst, která jsou tak unikátní, zelená a prestižní.

Dušan Kunovský Zrození tohoto výjimečného projektu nebylo snadné. Ale jsem si jist, že výsledek stojí za všechnu tu práci a čekání. Je zde koncentrována spousta umu, vůle, touhy překonávat překážky a dotahovat věci do zdárného konce. A právě takový projekt se nyní může stát skutečným domovem pro výjimečné a úspěšné osobnosti, kterým jsou tyto charakterové rysy také vlastní.

Jsem si jist, že Vás lokalita i samotné řešení projektu uchvátí. Stejně jako toto místo před mnoha lety uchvátilo nás, když jsme se rozhodli tento pozemek koupit a vytvořit zde něco výjimečného. A jsem moc rád, že Vám nyní můžeme představit tento unikátní projekt s velmi limitovanou nabídkou, která samozřejmě není pro každého.“


Dušan Kunovský
předseda představenstva CENTRAL GROUP a.s.